ANA SAYFA SİTE HARİTASI   Facebook Sayfamızı Ziyaret Edin  Bizi Twitter'da Takip Edin    
  
 KURUMSAL 
 BÖLÜMLERİMİZ 
 TIBBİ KADRO 
 ONLINE HİZMETLER 
 BİZE ULAŞIN 


Listenizde ürün bulunmamaktadır. Listeye ürün eklemek için "aklımdakiler listeme ekle" linkine tıklayınız


USD : 6.29 TL
EUR : 7.40 TL

Kurlar TCMB'nın web sitesinden alınmaktadır

Güvenlik & Gizlilik
Sitemizin; Garanti şartları, Güvenlik ve gizlilik politkası, tüketici hakları, iade ve teslimat şartları ile ilgili ayrıntılı bilgi için  tıklayınız

       BÖLÜMLERİMİZ

DERMATOLOJİ

 

   Dermatoloji Polikliniği (Deri ve Zührevi Hastalıkları veya Cildiye) derimizde görülen veya cinsel yolla bulaşan hastalıkların teşhis ve tedavisini yapan  tıbbi birimdir. Deri;  vücudun en büyük ve çok fonksiyonlu önemli bir organıdır. Derimiz; vücudu dış etkenlere  karşı koruyan ve güzelliğimizi sağlayan bir örtü aynı zamanda iç organlarda oluşan değişim ve hastalıkları dışa yansıtan bir aynadır. Yaşamsal faaliyetlerimizin devamı için gerekli ısı ayarı derimizde bulunan kan damarları ve kıllar sayesinde; vücudumuzun toksinleride ter ve yağ bezleri ile atılarak yapılır. Ayrıca derimiz sinir uçları sayesinde bizim dokunma ve hissetme organımızdır. Dermatoloji Polikliniğimizde saç, tırnak, ağız içi, genital bölge, yüz ve tüm vücut derimizde oluşan hastalıklar, renk değişiklikleri, kaşıntılar, terleme bozuklukları ve renkli renksiz benler ayrıntılı dermatolojik muayene ile teşhis edilip gerektiğinde de elektro ve criokoter ile tedavi yapılmaktadır.

Akne , Egzema , Sedef Hastalığı , Benler ve Cilt tümörleri , Saç,tırnak,mantar , allerjik deri hastalarının tanı ve tedavisi yapılmaktadır .

DERMATOLOJİ

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.


ŞOK DALGA TEDAVİSİ (ESWT) NEDİR ?
BAHAR ALLERJİ MEVSİMİ OLMASIN!!!
GÖZ KLİNİĞİMİZDEKİ YENİLİKLER
ERKEK CİNSEL İŞLEV BOZUKLUĞUNUN (EREKTİL DİSFONKSİYON ) TEDAVİSİNDE SON YENİLİKLER
BEL AĞRILARINA İLİŞKİN MERAK ETTİĞİNİZ SORULAR
Prof.Dr.Leon Saporta yönetiminde Üroloji kliniğimizde Prostat tedavisinde son yenilik Plazma Kinetik Teknolojisi uygulanmaya başlamıştır.
Prof.Dr.Süleyman Candan yönetimindeki K.B.B kliniğimizde işitme testi ölçümü yapılmaktadır.
Uz.Dr.Fuldan Aktaş yönetimindeki Nöroloji kliniğimizde EMG çekimi yapılmaktadır.
Op.Dr.Aziz Eryavuz ve Op.Dr.Yıltan Deveci yönetimindeki Genel Cerrahi kliniğimizde Gastroskopi ve Kolonoskopi yapılmaktadır.
Uz.Dr.Abdülmelik Yıldız yönetiminde ki Kardiyoloji kliniğimizde Eko kardiyografi, Eforlu EKG,Tansiyon ve Ritm Holteri çekimi yapılmaktadır
Hastanemizde lazerle varis tedavisi ve terleme ameliyatları yapılmaya başlanmıştır.ANLAŞMALI KURUMLAR
  • Özel Kuruluşlar
  • Özel Sigorta Şirketleri
  • Kamu Kuruluşları

  •