ANA SAYFA SİTE HARİTASI   Facebook Sayfamızı Ziyaret Edin  Bizi Twitter'da Takip Edin    
  
 KURUMSAL 
 BÖLÜMLERİMİZ 
 TIBBİ KADRO 
 ONLINE HİZMETLER 
 BİZE ULAŞIN 


Listenizde ürün bulunmamaktadır. Listeye ürün eklemek için "aklımdakiler listeme ekle" linkine tıklayınız


USD : 6.29 TL
EUR : 7.40 TL

Kurlar TCMB'nın web sitesinden alınmaktadır

Güvenlik & Gizlilik
Sitemizin; Garanti şartları, Güvenlik ve gizlilik politkası, tüketici hakları, iade ve teslimat şartları ile ilgili ayrıntılı bilgi için  tıklayınız

       BÖLÜMLERİMİZ

GÖZ

 Göz Hastalıklarının tanı ve tedavisi
 Bilgisayarlı göz muayenesi
 Katarakt ameliyatı
 Göz tansiyonu takibi 
 Göz dibi muayenesi

OP.DR. İlker Yalçın ve Op.Dr. Betül Kaskan yönetiminde yenilenen Göz Kliniğimiz ve cihazlarımızla tüm göz tetkikleri ve ameliyatları ile hizmetinizdeyiz.

 


 

OCT (Göz Tomografisi): Gözün tomografisini çeken bu cihaz retina kısmının 7 ayrı tabakasınıda çekerek bize sonuçlarını veriyor. Alzheimer, MS hastalıklarının erken teşhisinde kullanılan en önemli cihazlardan bir tanesidir. Öyle ki; bu hastalıkların belirtileri henüz ortaya çıkmadan göz arkasına yapılan testlerle bu hastalıkların teşhisi konulabilmekte. Ayrıca göz tansiyonu dahil 23 adet hastalığın da teşhisinde güvenle kullanılan bir cihazdır..


FFA (Göz Anjiosu): Başta şeker hastalığı olmak üzere göz damarlarını etkileyen bütün hastalıkların teşhis ve tedavilerinde (behçet,damar tıkanıklığı ) aktif olarak kullanılan cihazdir.


Görme Alanı: Göz tansiyonunun teşhis ve takibinde kullanılan bu sistemle; kullanılan göz tansiyonu ilaçlarının tedaviye cevap verip vermediğini anlamada ve uygun tedavi stratejisi belirlemede kullanılır. Pek çok nörolojik hastalıkta ve hipofiz tümörlerinin göz sinirlerine etkisini anlamada kullanılırken bunun yanında beyin kanaması geçirmiş kişilerde kanamanın görmeyi olumsuz olarak etkileyip etkilemediği kolayca anlaşılabilmektedir..

Topografi : Korneanın yapısını anlamamızda kulanılan bu cihaz kontakt lens kullanacak hastaların ve lazer tedavisi ile gözlüklerinden kurtulmak isteyen hastaların bu tedavilere uygun olup olmadıkları hakkında bilgiler verir. Ayrıca günümüzün sinsi hastalıklarından biri olan KERATOKONUS hastalığının teşhisinde kullanılmaktadır..


Optik biyometri: Göz içi merceği takılacak hastalarda el değmeden hastaya ameliyat sırasında kullanılacak merceğin hesaplamasını yapan ve bu dogrultuda en kesin ve güvenilir sonuçları veren bir cihazdır..

GÖZ

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.


ŞOK DALGA TEDAVİSİ (ESWT) NEDİR ?
BAHAR ALLERJİ MEVSİMİ OLMASIN!!!
GÖZ KLİNİĞİMİZDEKİ YENİLİKLER
ERKEK CİNSEL İŞLEV BOZUKLUĞUNUN (EREKTİL DİSFONKSİYON ) TEDAVİSİNDE SON YENİLİKLER
BEL AĞRILARINA İLİŞKİN MERAK ETTİĞİNİZ SORULAR
Prof.Dr.Leon Saporta yönetiminde Üroloji kliniğimizde Prostat tedavisinde son yenilik Plazma Kinetik Teknolojisi uygulanmaya başlamıştır.
Prof.Dr.Süleyman Candan yönetimindeki K.B.B kliniğimizde işitme testi ölçümü yapılmaktadır.
Uz.Dr.Fuldan Aktaş yönetimindeki Nöroloji kliniğimizde EMG çekimi yapılmaktadır.
Op.Dr.Aziz Eryavuz ve Op.Dr.Yıltan Deveci yönetimindeki Genel Cerrahi kliniğimizde Gastroskopi ve Kolonoskopi yapılmaktadır.
Uz.Dr.Abdülmelik Yıldız yönetiminde ki Kardiyoloji kliniğimizde Eko kardiyografi, Eforlu EKG,Tansiyon ve Ritm Holteri çekimi yapılmaktadır
Hastanemizde lazerle varis tedavisi ve terleme ameliyatları yapılmaya başlanmıştır.ANLAŞMALI KURUMLAR
  • Özel Kuruluşlar
  • Özel Sigorta Şirketleri
  • Kamu Kuruluşları

  •